Get Adobe Flash player

Our bitches

Our dogs

Srpen 2012

21.  a 22. 8. Kofík a Divoška
V těchto dnech přijela za Kofíčkem nevěsta. Krásná hnědá fenka z chovatelské stanice Chlupatý hopan - Divoška. Když nám bude štěstí přát, stane se z Kofíčka za 2 měsíce tatínek:).

13. - 19.  8. Agility soustředění Amonra Čebín
Tak na tuto akci jsem se těšila hodně dlouho. No, vlastně od té doby, co máme Kofíčka a trénujeme s Verčou. A pak úplně nejvíc, tuším od února, kdy se nám povedlo se k Martině na termín vtěsnat, zaplatila jsem zálohu a pak už mi bylo jasný, že prostě pojedu, ať se bude dít cokoliv:))). 

Jeli jsme ve skvělé sestavě! Lidské složení: Já, Verča, Anička a Pavla, jasnou převahu měla psí část: Kofík, Najbík, Fífa, Herry, Matěj, Toník a Barunka a my všichni, ANO VŠICHNI, jeli jedním autem:))) No, spíš autobusem:). Aničky přítel byl tak hodný, že jí svěřil svého tranzita. A tak jsme vyrazili na cestu všini společně, bylo to fakt super! 

Tréninky byly jak jinak než úžasné, pod vedením tak skvělé trenérky to ani jinak nejde - díky Martině za všechny cenné rady, vše máme pečlivě zapsané a máme do příštího roku co trénovat... 

Užili jsme si hodně zábavy nejen ve volných chvílích, ale i při výcviku a táborových hrách. Nejvíc namoženým svalem byl ten břišní ze všeho toho smíchu.. 

A co bych vytkla? Bylo to moc krátké!

Tak díky všem za super dovču a příští rok se snad zase sejdeme v Čebíně.

No a ještě na závěr se musím pochlubit, že jsme ve složení Já + Kofík a Anička + Matěj vyhráli celotáborovou soutěž :)))

FOTOGALERIE

Kofíček od Petry:
6. 8. Kofík je chovný
Kofík byl oficiálně uchovněn. Měří 54 cm, je plnochrupý s nůžkovým skusem. DKK 1/0, DLK 0/0.

5. 8. Mistrovství republiky Bearded Collií v agility
Na nedělní mistrovství jsem přihlásila Najbíka, který v současné době moc netrénoval, tak jsem žádné velké výkony neočekávala. Překvapil mě, běhal moc pěkně, vždy bohužel s nějakou chybkou, ale bez jediného disku a v součtu to stačilo na 5. místo.

rozhodčí:
V. Vostrá (CZ)

Najbík - součet: 5. místo

FOTOGALERIE

4. 8. Speciální výstava Bearded collií Jihlava
Na této výstavě se Kofíček vystavoval naposledy ve třídě mladých. Poprvé ho vystavovala Hanka a vedli si moc dobře, získali V1, CAJC a Kofík zároveň splnil poslední podmínku chovnosti. Najbík po nekonečném běhání skončil nakonec druhý za krásným modrým psem - Darečkem. Výstava v Jihlavě byla opět skvělá! Díky Jolčo! 

rozhodčí:
B. Harcourt-Brown (GB), ch. st. Orora

Kofík - tř. mladých: V1, CAJC
Najbík - tř. vítězů: V2, res. CAC

zpet