Get Adobe Flash player

Our bitches

Our dogs

Červen 2010


12. 6. Krajská výstava Rokycany

rozhodčí: M. Krinke (CZ)

Najby - třída šampionů - V1, VT, KV, užší výběr mezi 7 nejlepších psů KV


Výsledek Porcelaina z ch. st. de Mi Alma, kterého jsem vystavovala:

rozhodčí: L. Ubrová (CZ)

Percy - třída otevřená - V1, VT, KV5. 6. Národní výstava Klatovy

rozhodčí: M. Vreteničič (MNE)

Najby - třída šampionů - V1, CAC, NV, BOB, BIG, Best of day
Najby & Sára - páry - 2. místo


Výsledky "holek" z ch. st. Anarinya, které jsem vystavovala:

Angie - třída otevřená - V2, res. CAC
Sára - třída šampionů - V1, CAC, NV

Jelikož se nám loni výstava v Klatovech moc líbila, přihlásili jsme se i letos. A stejně jako před rokem jsme vyrazili na cestu ve složení já, Hanka, mamina, babička, NAJBY a také ještě beardedčí holky Sára a Angie naší kamarádky Lucky, která se výstavy bohužel nemohla zůčastnit. Dostalo se mi od ní té důvěry a holky mi na celý den i na vystavení půjčila, čehož si moc cením. Najby se Sárou byli navíc přihlášeni ještě do závěrečných soutěží do párů a vzhledem k jejich umístění si myslím, že by byla škoda, kdyby se nezúčastnili.

A i letos musím moc pochválit organizátory. Skvělá organizace, počasí, nápad s růžovou barvou (vystavovatelé, kteří přišli v růžové, nebo měl jejich pejsek nějaký růžový doplněk, dostali pěkné vodítko jako dárek),… Já byla prostě se vším spokojená:-) Příští rok pojedeme určitě zase!

Musím samozřejmě taky napsat, že k mé ohromné spokojenosti s výstavou přispěl i náš úspěch. Velice si cením 2. místa Najbíka a Sáry v párech, vystavovala jsem je poprvé a musím říct, že jsem byla dost nervózní, vždy je vystavuje Lucka, která to fakt umí, ale myslím, že jsme to nakonec všichni 3 zvládli:-) No a Najbíkův BEST OF DAY – úžasný zážitek!

Najbíčku, děkuji, že jsem to díky tobě mohla zažít, jsem na tebe strašně moooc pyšná!!!

Děkuji pánům rozhodčím:
BOB, BOD: Vreteničič Miodrag - MNE
BIG: Mudreša Vasko – MNE
Páry: Matakovič Bojan - HRV

A obrovské díky patří všem, kdo u toho s námi byli, jmenovitě Hance, mamce, babičce, Alče, Zuzce, Ondrovi, Helče, menší Helče, Markétě i těm, kdo nám na dálku drželi palce! Nerada bych na někoho zapomněla, takže prostě všem veliké DÍKY. Jsem ráda, že jste tam byli s námi, moc to pro mě znamená!

 


zpet