Get Adobe Flash player

Naše feny

Naši psi

Květen 2012

29. 5. Kofík oficiálně NĚMECKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM

Kofíčkovi dnes přišel z Německa potvrzený Junior šampion...

 

26. 5. Nord Bohemia Canis Litoměřice

Na výstavě v Litoměřicích jsem ještě nikdy nebyla. Spousta lidí mě od ní odrazovala, že to není nic moc, je tam málo prostoru atd. Naopak kamarádka Helča (ch. st. Královský dar) ji chválila a jezdí tam ráda. Když přišla s tím, že tam pojede, jestli nepojedu taky, řekla jsem, že jo. Helča navíc přihlásila chovatelskou skupinu jejích kolií a potřebovala půjčit ruce na Chanelku:). No a určitě jsem rozhodnutí nelitovala, výstava byla super, ne jen, že si Kofíček ziskem 3. titulu CAJC dodělal Českého junior šampiona, ale vyšlo i nádherné počasí, spousta stánků k nákupům, žádné fronty:D a navíc ještě Bacardi stánek, kde dělali výbornou Pina Coladu:)))

rozhodčí: A. Kováčová (SK)

Kofík - tř. mladých: V1, CAJC (splněny podmínky CZ JCh.)

 

19. 5. Světová výstava Salzburg

Na tuhle výstavu jsem se strašně moc těšila a to byla asi chyba. K celkově špatnému dojmu přispěl určitě i výsledek, ale pokud bych nevyhrála celu výstavu:)))), byla bych asi stejně zklamaná... Všude neuvěřitelné fronty, žádné místo u kruhu... Raději nebudu vše rozepisovat, bylo by to na dlouho. Myslím, že budeme raději jezdit jen na "obyčejné" mezinárodní výstavy, protože většina z nich má podle mě mnohem vyšší úroveň a lepší organizaci. 

rozhodčí: Rita Kadike-Skadina (LV)

Kofík - tř. mladých: VD

 

12. 5. Krajská výstava Plzeň - Doubravka

Po loňské pauze jsme letos opět vyrazili na výstavu, která se koná na doubraveckém cvičáku. Na tuhle výstavu jsem si vzpomněla úplně na poslední chvíli, ale protože je to nejbližší výstava, mrzelo by mě, kdybych se nezúčastnila, tak jsem přihlásila alespoň Kofíka. Zatím se nám na této výstavě vždy dařilo i v závěrečných soutěžích a tuto tradici nepřerušil ani Kofík. Po posouzení panem Václavíkem získal Kofík V1, VTM a v závěrečných soutěžích vyhrál nejlepšího mladého jedince celé výstavy!

rozhodčí: M. Václavík (CZ)

Kofík - tř. mladých: V1, VTM, 1. místo nejlepší mladý jedinec výstavy

 

8. 5. Oblastní výstava Staňkov

Na sváteční úterý uspořádali letos poprvé ve Staňkově oblastní výstavu, na které jsme nemohli chybět:). Hanka se rozhodla, že si zde vystaví Najbíka, což bylo fain, protože naši kluci byli jedinými beardedkami na výstavě a nastupovali hned po sobě. Oba kluci vyhráli svoji třídu a Najbík získal oblastního vítěze. Já jsem ještě dostala na vystavení Porcelaina Percyho, který také obdržel titul Oblastní vítěz. A i v závěrečných soutěžích se nám dařilo. Nejprve nastoupil Najbík s malou Aničkou do soutěže dítě a pes, tvořili perfektní dvojici a zaslouženě vyhráli! Gratulujeme! Alča (de Mi Alma) nahlásila chovatelskou skupinu am. kokrů a já jsem jí pomáhala vystavit jeden z jejích odchovů a opět se nám podařilo vyhrát! Dále jsem šla s Kofíkem do soutěže o nej. mladého jedince a úmístili jsme se na 2. místě. O nejlepšího psa výstavy jsem nastupovala s Percym a Hanka s Najbíkem. Percyho si paní rozhodčí vybrala do užšího výběru, ale víc už se nám nezadařilo... I tak to bylo na jeden den úspěchů víc než dost a moc jsme si výstavu užili.

rozhodčí: O. Dolejšová (CZ)

Kofík - tř. mladých: V1, VTM, 2. místo nejlepší mladý jedinec výstavy
Najbík - tř. vítězů: V1, VT, KV

FOTOGALERIE

 

5. 5. CACIB Praha 

V sobotu jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Praze, která byla zároveň kvalifikační výstavou na Cruft's 2012. Před beardedkami posuzoval pan rozhodčí basety, u kterých nešetřil známkami VD, D a dokoncel padla známka dostatečná. Když jsem výsledky basetů sledovala, úplně mě přešla chuď do kruhu nastoupit :). Po basetech jsme šli s Kofíkem mezi beardedkami jako první. Přes naše obavy, jak to dopadne jsme třídu vyhráli a Kofíček získal V1, CAJC, Vítěz střední a východní Evropy mladých a kvalifikoval se na Cruft's 2013. Veliký úspěch na této výstavě zaznamenala Kofíkova sestřička Cathy, která nás porazila v soutěži o BOJ a získala i BOB a v závěrečných soutěžích ještě BIG Junior a BIG 4. Gratulujeme!!!

rozhodčí: K. Sheel (DK)

Kofík - tř. mladých, V1, CAJC, Vítěz střední a východní Evropy mladých, Cruft's kvalifikace

FOTOGALERIE

 

zpet
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat